Deston - Oferta dla biznesu

Deston

Pełna oferta. Kreatywne rozwiązania.

Wszystko,
czego potrzebuje Twój biznes.

0+
oferowanych usług
0+
zadań projektowych

MOŻLIWOŚCI

Wspólnie działamy
dla rozwoju
Twojej marki.

#twój_biznes_może_więcej

#kreatywne_rozwiązania

#deston

ZOBOWIĄZANIE

Zadbamy o Twój
biznes.

Nasze motto, to sama prawda. Każdy projekt, który wykonujemy, jest dopracowany w 100%. Możesz nam zaufać.

Reklamy deston

Czego możesz oczekiwać?

Najwyższa jakośc

We współpracy z nami, liczą się szczegóły o które zadbamy na każdym etapie realizacji zlecenia.

Terminowość

Wiemy jak cenny jest czas i zobowiązania, dlatego jasno określamy terminy, któe zawsze dotrzymujemy.

Adekwatna cena

Wiele czynników wpływa na końcową wartośc zamówienia, jednak możesz mieć pewnośc, że dostosujemy się do Twoich możliwości.

Co jesteśmy wstanie dla ciebie zrobić ?

Sprzedaż

Komunikacja

Technologie informacyjne

Sprzedaż

SEO

Bez magii

Nie zawsze trzeba szukać niszy.

SEO jest jednym z najefektywniejszych narzędzi marketingowych. Przeglądarka Google odpowiada na ponad 3,5 miliarda zapytań dziennie. W tych zapytaniach znajdują się również twoi klienci.

Jak być pierwszym? W search engine optimization nie ma żadnej magii, mistycznego płacenia decylionów za pierwszą pozycję, która nie przychodzi. Najważniejsze jest pomóc swoim klientom w tym czego szukają. Umieszczenie się w przeglądarce na pierwszym miejscu pomoże ci osiągnąć niekończącą się popyt na twój biznes.

One Page oraz landing page

Największa konwersja

Prowadzisz sprzedaż unikatowego produktu? a może usługi? Pomóż przeprowadzić swojego klienta w bardzo prosty oraz przekonujący sposób. Dzięki One page oraz landing page możesz osiągnąć całkowite skupienia potencjalnego klienta podczas najmniejszego nakładu, którym jest przekonującą ofertą handlową, razem z dedykowaną stylistyką graficzną. Zwiększ konwersie najmniejszym kosztem.

Obsługa Social mediów

Zadbaj o klientów

Czy wiedziałeś ze ponad 4,2 biliona osób korzysta z social mediów? To ponad 50% populacji świata. Przeglądając media społecznościowe jak: facebook google linkedin tik tok. Ludzie szukają wartość, której mogą poświęcić czas. Daj im odpowiednią wartość a oddźwięczą ci to swoim czasem. Niezależnie od tego czy świadczysz produkty albo usługi, dzięki social mediów.

Zdywersyfikuj swoje działania: wzrostem sprzedaży, rozpoznawalność oraz wierność.

Fotografia oraz Nagrania promocyjne

Trójpodział ekranu to nie wszystko

Zdjęcie to sztuka a zestaw zdjęć to kino. Tworząc zdjęcia nie należy tylko patrzeć na to czy produkt jest czysty. Ładny wygląd produktu to jedno, drugie to przeniesienie go do soczewki. Dowiedz się co chcesz przekazać, pamiętaj kim jest twój odbiorca oraz nie zapomnij o otoczeniu. Połączenie planowania z Technikami produkcji zdjęć oraz nagrań promocyjnych. Daje nam niesamowitą dawkę emocji, Dzięki której możemy kierować naszego klienta.

Lead generation

Więcej Pracy!

Dobierz odpowiednie narzędzia, odpowiedni przekaz sprzedażowy, modele sprzedażowe, Zwiększ sprzedaż, optymalizacja sprzedaży.

Pozyskiwanie klientów, najważniejsza rzecz, którą reprezentuje marketer. Twoja usługa musi być w centrum zainteresowania klienta. Można to tego dotrzeć łącząc odpowiednie modele sprzedażowe AIDA, AIDAS, Dagmar, SLB oraz odpowiednie narzędzia marketingowe.

Tworzenie lejków sprzedażowych i optymalizacja sprzedaży

Dobrze zaplanowana linia sprzedażowa

Jeżeli uważasz ze koszt pozyskania jest za duży, znaczy to, że musisz zmienić strategie. Często podczas stworzenia nowego produktu, spotykamy się z problemem dostarczenia go do klienta. Odpowiednio zaplanowane, przyciągniecie uwagi klienta oraz przeprowadzenie go przez proces sprzedażowy zwiększy ilość transakcji w twojej firmę i dostarczy księgowej więcej roboty.

Komunikacja

Copywriting

Słowa działają

Większość ludzi w dzisiejszym społeczeństwie jest atakowana przez przekazy medialne, obrazami, muzyką, słowami. Tak najważniejsze słowami, odpowiednio dobrane słowa decydują o tym czy podejmiesz działanie. Dzięki odpowiednio przemyślanym tekstom, dobrze dobranej składni, gramatyki, ortografii. Jesteś wstanie stworzyć tekst, który zapoczątkuje twoją sprzedaż. Nie ważne czy to książka artykuł, broszura, spot telewizyjny albo nagranie. Odpowiednio dobrane słowa pomogą ci zwiększyć sprzedaż.

Materiały BTL

Czyli below-the-line

Masz swoją konkretną grupę?
Jeśli tak jest to, przestań marnować pieniądze na reklamę w telewizji.
Ulotki, plakaty, Roll-up, foldery, gadżety reklamowe. Zacznij używać materiałów BTL. Które są przeznaczone, dla konkretnej zaciśniętej grupy, oraz rób to w odpowiednim miejscu. Przestań marnować pieniądze na nieefektywne działania reklamowe.

Tworzenie identyfikacji wizualnej i komunikacji marki

Kolory, spójność, przekaz cel.

Zastanawiałeś się jak jesteś postrzegany? Publick Relations, jest decydującą rzeczą, która określi czy twoja marka będzie lubiana, czy może znienawidzona. Marki budzą w nas uczucia, które towarzyszą nam podczas całego procesu sprzedaży oraz po zakończeniu. Jeżeli twoja marka promieniować aureolą dobrego wyglądu dla klientów osiągniesz nie tylko ich sympatie, ale również wierność. Klientów, którzy zwiększą twoją sprzedaż powrotem.

Reklama w mediach tradycyjnych.

Tańsza reklama niż w Internecie?

Jak się okazuje najtańsza opcja dotarcia do klienta nie znajduje się zawsze w Internecie. Kiedy prowadzimy produkt, który jest przeznaczony dla całej populacji jak proszek do prania, Koszty pozyskania klienta przez google ads czy Facebook ads stają się ogromnymi liczbami. W tym przypadku lepiej jest wyświetlić reklamę, w telewizji która nie jest jeszcze rozpraszana przez wiele bodźców na raz. Również tyczy się to innych tradycyjnych metod jak radio, czy druk. Zwiększ jakość oraz czas który oferuje ci odbiorca. I zmniejsz koszt dotarcia.

Public relations

Nich ludzie cię pokochają

Zastanawiałeś się jak jesteś postrzegany? Public Relations, jest decydującą rzeczą, która określi czy twoja marka będzie lubiana, czy może znienawidzona.
Marki budzą w nas uczucia, które towarzyszą nam podczas całego procesu sprzedaży oraz po zakończeniu. Jeżeli twoja marka będzie, promieniować aureola dobrego wyglądu. Osiągniesz nie tylko sympatie swoich klientów, ale również wierność. Którzy zwiększą twoją sprzedaż , wracając do marki.

Influencer marketing

Wejdź do branży z opinią

Wprowadzasz nowy dobrej jakość produkt? Spraw, żeby ludzie się o nim dowiedzieli. Po znalezieniu odpowiedniej grupy docelowej. Znajdź ich autorytet oraz przedstaw się razem z nim. Jeżeli twój produkt jest dobry, przekonując Specjalistów przekonasz cały tłum. Podbuduj swoje zaufanie oraz pomóż im w ich potrzebach.

Technologie informacyjne

Efektywne strony internetowe

Automatyczny handlowiec!

Czy powinieneś mieć stronę internetową? Odpowiedzi brzmi prawdopodobnie tak. W 90% branż jest to jedna z najważniejszych czynników. Kiedy dążymy do zwiększenia ufność do naszej marki bądź zwiększenia sprzedaży dalej niż lokalnie. Strona internetowa jest niezbędnym narzędziem. Trzeba jednak pamiętać, że strona internetowa musi być dostosowana pod naszą działalność. W Internecie mamy aktualnie wielkie śmietnisko stron internetowych, Tylko niektóre z nich działają. Większość ich jest tylko przetłumaczonym szablonem, który nie jest obmyślany podczas tworzenia. Często mija to się z naszym celem, który jest posiadanie swojego automatycznego handlowca!

IOS oraz Android aplikację

Cros platform

Przyzwyczajenie do wygody korzystanie z komputera robi się coraz mniej wygodne. Trzeb usiąść. Trzeb rozłożyć. Trzeba załączyć i poczekać. Aktualnie przez upowszechnienie smartfonów duża cześć ruchu w sieci działa za pomocą smartfonów. Daje to nie tylko szybkość w działaniu, ale również skłonienie do instalacji własnej aplikacji zwiększa lojalność klientów. Wieczne pop up które przypominają o marce działają lepiej niż niejeden mail.

Dedykowane Oprogramowania firmowe ERP oraz CMR.

Automatyzuj procesy

Znasz te uczucie, kiedy po raz kolejny piszesz te same słowa, cenę czy opis dojazdu do ciebie? Potężna monotonia, na której tracimy dziennie multum czasu.

Dzięki budowy wewnętrznego oprogramowania możemy zmniejszyć wysiłek pracy, przyspieszając procesy operacyjne, w firmie. Posiadając program dostosowany pod swój styl działania możemy również zwiększyć dane do analizy procesów w firmie. Własny program to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy.

Marketing Automation.

Automatyzuj wszystko

Wiedziałeś, że dobrze połączona struktura marketingowa przypomni klientowi o zakupie produktu, kiedy wyjdzie z jego strony? Nie powtarzaj się, zacznij oszczędzać czas na wysyłaniu ofert handlowych, przypominaniu się, ponaglaniu klienta podczas procesu zakupowego. Nie daj się zapomnieć. Dzięki dostępnej technologii jesteśmy dziś wstanie zautomatyzować prawie każdy proces w działalność. Zaoszczędź czas który będziesz stanie ze skalować na odpoczynek z rodziną.

Integracja i analiza danych marketingowych

Co pisze na tym kablu?

Odpowiednia konfiguracja, wycięcie błędów, odpowiednia interpretacjia, prawidłowe przekierowania.

Każda nawet mikrodziałaniach powinna mieć dobrze stworzone połączenia, google schertch conolse czy bing. Również powinna zbierać dane sowich potencjialnych klientów oraz obecnych dzięki pikselom oraz ciasteczek google. Na samym końcu nie wolno zapominać o odpowiedniej analizie tych danych oraz usunięciu w nich błędów. Dzięki tym działaniom nie tylko zdobędziesz rozpoznawalność, ale również przygotujesz się efektywnie na re-marketing, który przywróci twoich klientów.

Korzyści z wyboru Deston

Dostęp do nowoczesnje technologii

Wybierając usługi agencji reklamy Deston, masz pewność, że wybierasz najnowocześniejszą technologię.

Obsługa pozakupowa

Nigdy nie zostawimy Cię na lodzie. Pomożemy Ci z każdą problematyczną sytuacją, dotycząca Twojego zamówienia.

Zniżki na kolejne zamówienia

Gwarantujemy zadowolenie, dlatego z pewnością gdy przekonasz się, że wybór Deston, to najlepszy ruch, z pewnością nie znajdziesz drugiej takiej agencji jak nasza!

Technologie

Solidne narzędzia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Reklama nie ma ograniczeń.

Chcesz poznać naszą tajemnicę? 

Uwielbiamy rozmawiać!

+48 797 837 887

hello@deston.pl

Współpraca

Porozmawiajmy

Wiemy czego potrzebuje Twój biznes. Wyślij nam  do siebie numer telefonu lub email, a z pewnością sprzedaż Ci się za to odwdzięczy!

Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej -